Pages Menu
Categories Menu

szafki kuchenne fornirowane

szafki kuchenne fornirowane

I Do not Make My Bed

Nie robię moje łóżko każdego dnia. Odkryłem niedawno, jak szokujące, że jest dla niektórych ludzi. Zdarzyło mi się wspomnieć, że nie przygotuję sobie posłanie w swobodnej rozmowie z grupą kobiet na imprezie. Byli przerażeni! „Dlaczego dokonywania łóżko jest pierwszą rzeczą, jaką robię rano”, powiedział jeden. „Ja praktycznie zrobić to, zanim się z niego”, powiedział inny. „Nigdy nie wychodzić z domu bez mojego łóżka. Po prostu nie mogę!”

Teraz przed wyjazdem obwiniają matkę dla mnie właściwie nie trenuje, chcę bardzo jasno, że nauczył mnie, aby moje łóżko. Było to konieczne chore w moim dzieciństwie. Być może podczas moich nastoletnich lat byłem mniej niż sumienny o wykonaniu zadania, ale został podniesiony do wiary w mocy łóżku schludny.

szafki kuchenne fornirowane

To był mój mąż, który mnie uszkodzony. Po ślubie w 1973 roku czułem powinniśmy podjąć włącza przeprowadzenie łóżko. Moja małżonka, którego matka miała zawsze swoje łóżko dla niego, tylko mnie wyśmiała. „Idź do przodu i zrobić łóżko, jeśli chcesz”, powiedział. „Do not expect me to zrobić chociaż. Po co? Po co marnować czas podejmowania łóżko, kiedy jesteś po prostu będzie indeksować ponownie wraca do niego w czternastu godzin?”

Przez kilka tygodni nie sprawiają, że łóżko w proteście. Na pewno mój mąż weźmie w pracy, jeśli pozostało niedokończone. Nie miałem szczęścia. On po prostu nie może sprawić, że łóżko! Łóżko nieutwardzona nie przeszkadza mu wcale. W końcu zdecydowałem, ja też, by przestać czuć się winny naszej nieutwardzona łóżka. Przez ostatnie trzy dekady, jakie tylko się z łóżka, kiedy wyprać nasze prześcieradła i poszewki. I również mają tendencję do łóżka, albo przynajmniej wyrównać osłony, kiedy wiem, że mamy gości podchodząc.

Jestem anomalią, jeśli chodzi o moje łóżko podejmowania zachowań? W obliczu zupełnej niewiary kobiet na imprezie, którzy odkryli, że nie sprawiają, moje łóżko, postanowiłem sprawdzić kilka statystyk.
Wpis zawdzięczamy