Pages Menu
Categories Menu

meble na zamowienie do salonu

meble na zamowienie do salonu

9.Under dziale handlowym, wystarczy napisać „List na życzenie”. Nie notować swoje kredyty. Wiem, że to wydaje się dziwne, ale to standard przemysłowy … Zazwyczaj ludzie chcą tylko poznać swoje kredyty komercyjne, jeśli trzeba sprawdzić konflikty. (. Sens, chcą wiedzieć, czy po prostu zrobił reklamę McDonald, zanim złożą za reklamie Burger King) Wyjątkiem jest: Jeśli dopiero zaczynasz i mają kredyty w większości komercyjnych, ale bardzo mało teatralne lub film / tv kredyty , śmiało je wymienić, aby ucieleśnić swoje CV.

10.For badanie gruntu śląsk każda sekcja kredytów, wymienić swoje zadania w porządku chronologicznym, zaczynając od najnowszego. Alternatywną metodą jest wymienić wszystkie swoje role, potem wszystkie swoje role wspierające, całą drogę w dół do prezentowanych ról / tła. (Wolę tę metodę, bo gdybym wymienione kopalni chronologicznie, byłoby to: Ciekawa, Co-Star, ołów, Ciekawa, co do zasady, Wspieranie, Wyróżnione, Ołów, Ołów, Ołów … I może się to wydawać dziwne reżysera castingu ).

meble na zamowienie do salonu

11.Czy lista filmów studenckich. Umieść je obok swoich innych filmów w sekcji / TV Filmowej. Filmy studenckie nie mają zwykle nazwa firmy produkcyjnej -instead, umieścić „Student UCLA Film” lub „NYU tezy.”

12 …. ale nie listy teatru liceum! Jeśli jesteś świeżo po szkole i nie mają wiele innych doświadczeń, to jest w porządku. Powiedziałbym, że kiedy jesteś z uczelni, na pewno zarysować wszystkie swoje kredyty liceum.

meble na zamowienie do salonu

Trening 13.Under wypisz wszystkie klasy aktorstwo, śpiew, taniec lub / warsztaty już podjęte, a kto wziął je z instruktorem lub nazwa (studio). Jeśli masz stopień w teatrze, umieszczamy ją tutaj.

14.Under specjalnych umiejętności, lista umiejętności, które rzeczywiście mają. Wszelkie sportowych (koszykówka, sporty walki, golf, gimnastyka, jazda na snowboardzie, etc.); talenty muzyczne (fortepian, saksofon, klasycznie wykształcony tenor, itd.); Akcenty i języki (w językach, należy wskazać poziom, na przykład, „biegle w języku niemieckim, francuskim podstawowa”).
Wpis zawdzięczamy